A V O I N N A  

  

ke   18 - 21

pe   18 - 02      

la    18 - 02    

__________________________________________________________ 

LIVE MUSAA  pe - la     


A - OIKEUDET 


Lippuhinnat vain bändien showtime aikana. Ei narikkamaksua

____________________________________________________

25.01.   FREE ELECTRIC BLUES BAND

             Blues / Rock / Proge

             Showtime n. 22.00                                           Liput 7,-

____________________________________________________

26.01.   THY KINDOM WILL BURN

             SOULWOUND

             EARTHGRAVE

             Metal

             Showtime n. 20.00                                           Liput 5,-

____________________________________________________

01.02.   NOITASAPATTI

             Black Metal

             Showtime n. 22.00                                           Liput

____________________________________________________

02.02.   INVISIBLE ENEMY

             SOUL GUTTER

             BLACKHEARTED

             Metal

             Showtime n. 21.00                                           Liput 5,-

____________________________________________________

07.02.   PSYCHONAUT 4 (GEO)

             VERGE

             NARKOLEPSIA

             Metal

             Showtime n. 20.00                                           Liput 10,-

             Avoinna 18-02

____________________________________________________

08.02.   ARCHARES

             PERIHELION SHIP

             EDGE OF HAZE

             Metal

             Showtime n. 21.00                                           Liput 6,-

____________________________________________________

09.02.   DEPENDENTIUM

             UHRILAHJA

             CLAMOSUM

             Showtime n. 21.00                                           Liput 6,-

____________________________________________________

15.02.   KATRASH

             TAKALAITON

             WALAJA

             Showtime n. 21.00                                          Liput 5,-

____________________________________________________

16.02.   BLOODY HELL

             IRON FROST

             SPACE LIZARD

             Showtime n. 21.00                                           Liput 6,-

____________________________________________________

22.02.   PINEHILL BROTHERS

             WAYCOLA

             Blues Rock / ym.

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

23.02.   SOLITAIRE

             MOTÖRMOUTH plays MOTÖRHEAD

             DESTINED TO DIE

____________________________________________________

01.03.   VARJOLA

             ERÄVESI

             ASTON KALMARI

             Showtime n. 20.30                                          Liput 6,-

____________________________________________________

02.03.   SAMMONTAKOJAT

             KALLOMÄKI

             NEST

____________________________________________________

08.03.   NEW AGE ROCK´IN´GANES

____________________________________________________

09.03.   CHAOTIC SANITY

             GREEN KING

             GRAVE SIESTA

____________________________________________________

15.03.   BLOWTORCH

             REVOLVERZ

             DEFEAT

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

16.03.   AGHOR (EST)

             ASTRAL CORPSE

             KORPSESOTURI

             AMPUTORY

             Showtime n. 20.00                                          Liput 10,-

____________________________________________________

22.03.   BLACKCURRENT

____________________________________________________

23.03.   NECRONOMICON (GER)

             Tba

             Tba

             Thrash Metal

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

29.03.   BEATEN TO DEATH (NOR)

             KUOLEMAN GALLERIA

             KAUNIS KUOLEMATON

             Showtime n. 21.00                                           Liput 

____________________________________________________

30.03.   SYMPHONY OF SHADOWS

             RUNNING REALITY

             HANGMAN´S FALL

             ACORE

             Showtime n. 21.00                                           Liput 5,-

____________________________________________________

05.04.   HOPE

             RUDE

____________________________________________________

06.04.   NOITUMA

____________________________________________________

13.04.   THE CRESCENT

             CURSE UPON A PRAYER

             TUHONSIEMEN

             GOATS OF DOOM

             Showtime n. 20.00                                           Liput 10,-

____________________________________________________

18.04.   LAZY BONEZ

             Heavy Rock

             Showtime n. 22.00                                            Liput 8,- 

____________________________________________________

19.04.   ABHORDIUM

             KASVOTON

             THE LIFTED VEIL

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

20.04.   MIMORIUM

             MONOLICHT

             Tba

             Tba

____________________________________________________

KÄTEINEN - VISA - ELECTRON - MASTERCARD          

Tykkää
141136