A V O I N N A  

  

ke   17 - 21

to   17 - 21

pe   17 - 02      

la    17 - 02    

__________________________________________________________ 

LIVE MUSAA  pe - la     


A - OIKEUDET 


Lippuhinnat vain bändien showtime aikana. Ei narikkamaksua

____________________________________________________

16.02.   BLOODY HELL

             IRON FROST

             SPACE LIZARD

             Rock / Heavy / Metal / ym.

             Showtime n. 21.20                                           Liput 6,-

____________________________________________________

22.02.   PINEHILL BROTHERS

             WAYCOLA

             Blues Rock / ym.

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

23.02.   SOLITAIRE

             MOTÖRMOUTH plays MOTÖRHEAD

             DESTINED TO DIE

             Heavy / Hard / ym.

             Showtime n. 21.00                                           Liput 6,-

____________________________________________________

01.03.   VARJOLA

             ERÄVESI

             ASTON KALMARI

             FLIES FLIES FLIES

             Rock

             Showtime n. 20.00                                          Liput 6,-

____________________________________________________

02.03.   SAMMONTAKOJAT

             KALLOMÄKI

             NEST

             Folk

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

08.03.   NEW AGE ROCK´IN´GANES

             Classic Rock Covers

             Showtime n. 22.00                                           Liput

____________________________________________________

09.03.   CHAOTIC SANITY

             GREEN KING

             GRAVE SIESTA

             Doom / Sludge / Stoner

             Showtime n. 21.00                                           Liput 5,-

____________________________________________________

15.03.   BLOWTORCH

             REVOLVERZ

             DEFEAT

             Hard Rock

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

16.03.   AGHOR (EST)

             ASTRAL CORPSE

             KORPSESOTURI

             AMPUTORY

             Metal

             Showtime n. 20.00                                          Liput 10,-

____________________________________________________

22.03.   BLACKCURRENT

             CIMINERO

             THE MAYFLY SCHEME

             Rock / Doom / Folk

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

23.03.   NECRONOMICON (GER)

             SOULWOUND

             ORGAN GRINDER

             Thrash Metal / ym.

             Showtime n. 21.00                                           Liput 15,-

____________________________________________________

29.03.   BEATEN TO DEATH (NOR)

             KUOLEMAN GALLERIA

             KAUNIS KUOLEMATON

             Death / Grind / ym.

             Showtime n. 21.00                                           Liput 4,- 

____________________________________________________

30.03.   SYMPHONY OF SHADOWS

             RUNNING REALITY

             HANGMAN´S FALL

             ACORE

             Showtime n. 21.00                                           Liput 5,-

____________________________________________________

05.04.   HOPE

             RUDE

             Showtime n. 22.00                                           Liput

____________________________________________________

06.04.   NOITUMA

             KAARNEKORPI

             SGT. SLIME

             CAUSE OF DEATH

             Folk / Thrash / Death

             Showtime n. 20.30                                           Liput 5,-

____________________________________________________

12.04.   Tba

             Tba

             Tba

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

13.04.   THE CRESCENT

             CURSE UPON A PRAYER

             TUHONSIEMEN

             GOATS OF DOOM

             Black Metal

             Showtime n. 20.00                                           Liput 10,-

____________________________________________________

18.04.   LAZY BONEZ

             Heavy Rock

             Showtime n. 22.00                                            Liput 8,- 

____________________________________________________

19.04.   ABHORDIUM

             KASVOTON

             THE LIFTED VEIL

             Black / Death

             Showtime n. 22.00                                           Liput 8,-

____________________________________________________

20.04.   MIMORIUM

             MONOLICHT

             Tba

             Tba

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

21.04.   Tba

             Tba

             Tba

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

26.04.   Tba

             Tba

             Tba

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

27.04.   NINETYFIVE50

             Tba

             Tba

             Showtime n. 21.00                                           Liput

____________________________________________________

30.04.   THE LAST GIG vappuaattona

             Tba

             Tba

             Tba

             Tba

             Showtime n. 20.00                                           Liput

____________________________________________________

Toukokuussa on vain terassi ja pieni osa pubista auki.


Ovet suljetaan lopullisesti 31.5. ja juodaan loput bisset.


Uudesta paikasta tiedotetaan heti kun (ja jos) varmistuu.

____________________________________________________

KÄTEINEN - VISA - ELECTRON - MASTERCARD          

Tykkää
144054