A V O I N N A 

  

ke                                16 - 21 (24)

to                                 16 - 21 (24)

pe                                16 - 02

la                                 16 - 02     


__________________________________

 

LIVE MUSAA       

Musiikkia laidasta laitaan, kaikki genret

Showtime  n. 20 - 24         K - 18   n. 20.00 alkaen

PUBI - ILLAT  

Ilmainen biljardi - darts    


A - OIKEUDET 


Lippuhinnat vain bändien showtime aikana. Ei narikkamaksua ____________________________________________________

27. - 28.9.   Pubi - illat                                            Vapaa pääsy

____________________________________________________

29.09.   PESTIGORE

             RIPPIKOULU

             (PSYCHOPARALYSIS)

             Death Metal

             Showtime n. 20.30                                     Liput 15,-

____________________________________________________

30.09.   MALAMUJÉR

____________________________________________________

05.10.   RIFF ACTION FAMILY   (RUS)

             WEATHERMAN

             Rock / Metal

             Showtime n. 19.00                                     Liput 7,-

____________________________________________________

06.10.   TOMMY VITALY   (ITA)

             ASTRALION

             BLACKMENT

             Power Rock

             Showtime n. 21.00                                     Liput 10,-

____________________________________________________

07.10.   SOULWOUND

             KHIRAL

             ACORE

             RYLOS

             Metal

             Showtime n. 21.00                                      Liput 5,-

____________________________________________________

13.10.   KORMUS

             DYNAMO

             Suomirock

             Showtime n.                                               Liput

____________________________________________________

14.10.   VOLYMIAN

             SYVÄT VEDET

             EVERFROST

             Heavy Rock / Power Metal / ym.

             Showtime n. 21.00                                     Liput 6,-

____________________________________________________

20.10.   TINKERBELL & WISTLIN WOLFS 

             THE BLUE RHYTHM COMBO

             Rockabilly / Rock´n´Roll

             Showtime n.                                               Liput 5,-

____________________________________________________

21.10.   PLANISTRY

             PRIME TIME VIOLENCE

             THE SCIONS

             Rock

             Showtime n. 21.00                                     Liput

____________________________________________________

27.10.   REBOUND

             SAVE THE LAST DANCE

             Rockabilly / Pop / Rock 

             Showtime n. 21.00                                     Liput

____________________________________________________

28.10.   SILVER BULLET

             SYMPHONY OF SHADOWS

             ANGER CELL

             Symphonic Heavy Metal / ym.

             Showtime n. 21.00                                     Liput 5,-

____________________________________________________

29.10.   PSILOCYBE LARVAE   (RUS)

             FRAILTY   (LAT)

             WOE UNTO ME   (BLR)

             NEBULAE COME SWEET   (BLR)

             Doom Metal

             Showtime n. 19.00                                     Liput 8,-

____________________________________________________

04.11.   KAUNIS KUOLEMATON

             KUOLEMAN GALLERIA                          

____________________________________________________

10.11.   FIRE ACTION

             STRONG

____________________________________________________

11.11.   NICKY ROTHEN & TONY NARROWS

             Acoustic Music

____________________________________________________

17.11.   MONOLICHT

             KAUSALGIA

             CHARNEL WINDS

____________________________________________________

18.11.   ALABAMA KUSH

             BLOODY HEATHEN

             THE WANDERING MIDGET

             ASTRAL SLEEP

____________________________________________________

25.11.   WHITE NOISE BROADCAST

____________________________________________________

24.11.   INVISIBLE ENEMY

             SACRAMENT

             RANDOM FLY

____________________________________________________

06.12.   SUOMI 100

____________________________________________________

09.12.   DREARYYM

             VIHAMIELI

             KVAL

             TSHUNA

____________________________________________________

15.12.   BLACKEDGE

____________________________________________________

16.12.   MIND OF DOLL

____________________________________________________

31.12.   AS I MAY

____________________________________________________

KAIKKI tulevat KEIKAT sivupalkista Tapahtumat

____________________________________________________

Ajantasainen keikkalista sivupalkista Tapahtumat

Bändi-info sivupalkista Bändeille

Menneet ja tulevat tapahtumat facebook sivuilla

___________________________________________

BAR ROCK BEAR

on muutakin kuin kova rokkimesta 

Meille voi tulla koko perhe viettämään aikaa

Saatavana myös limua, kahvia, ym.

Ikäraja K-18 on kellonaika, päivä ja tapauskohtainen

_________________________________________________ 

50 / 100 / 150 asiakaspaikkaa salissa

50 asiakaspaikkaa terassilla


A - OIKEUDET

Ikäraja 18 vuotta 20.00 alkaen tai tapauskohtaisesti

KÄTEINEN - VISA - ELECTRON - MASTERCARD


KARHU - KURKO - GOLDEN CAP

TERVETULOA 

VIIHTYMÄÄN

FACEBOOKISSA  enemmän kuvia ja tiedotuksia

Täältä pääset bändien omille sivuille missä voit kuunnella heitä

Käy tykkäämässä / en tykkää   Kerro mitä haluat              

70750